Zapoznaj się ze szczegółami i weź udział w konsultacjach
Roczny program współpracy miasta Piły z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2026
Prezydent Miasta Piły zaprasza organizacje pozarządowe działające na rzecz miasta Piły i jego mieszkańców do włączenia się w prace nad Rocznym programem współpracy miasta Piły z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2026 rok.
Konsultacje zakończone 14-08-2025
Zachęcamy do zapoznania się z raportem końcowym z przebiegu konsultacji oraz podsumowaniem konsultacji. Raport uwzględnia tylko opinie zarejestrowane w systemie i może nie zawierać opinii, które wpłynęły do urzędu inną drogą niż elektroniczna. Raport jest w formacie pdf. Czas generowania raportu może być wydłużony w przypadku wystąpienia dużej liczby opinii.
Podsumowanie dla konsultacji nie zostało jeszcze dodane
Roczny program współpracy miasta Piły z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2026
Prezydent Miasta Piły zaprasza organizacje pozarządowe działające na rzecz miasta Piły i jego mieszkańców do włączenia się w prace nad Rocznym programem współpracy miasta Piły z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2026 rok. Przygotowano wstępny katalog priorytetowych zadań publicznych, planowanych do realizacji w 2026 roku przez organizacje pozarządowe.
Wstępny katalog priorytetowych zadań publicznych dostępny jest na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta Piły, na stronach www.konsultacjespoleczne.pila.pl i wwww.pila.pl w zakładce „Organizacje pozarządowe”.
Organizacje pozarządowe oraz uprawnione podmioty działające na rzecz miasta Piły i jego mieszkańców mogą zgłaszać do 14 sierpnia 2025 r. propozycje priorytetowych zadań publicznych do realizacji w ramach programu współpracy, z podaniem szacunkowych kosztów ich realizacji.
Zgłoszenie można przesłać na formularzu dostępnym na stronach www.pila.pl oraz www.konsultacjespoleczne.pila.pl, który po wypełnieniu należy złożyć bezpośrednio w Urzędzie Miasta Piły, Plac Staszica 10, 64-920 Piła, Kancelaria Główna (pok. 7a) w godz. 7:30 - 15:30 lub przesłać pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miasta Piły, Wydział Spraw Obywatelskich i Społecznych, Plac Staszica 10, 64-920 Piła
Uchwała o konsultacjach
Organizacje pozarządowe
Jakub Niewiarowski
24-07-2025 - 14-08-2025
Zakończone
Konsultacje nie wymagają logowania
13-10-2025
Inne Zobacz raport
Roczny program współpracy miasta Piły z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2026 rok.
Status | Liczba odsłon | Liczba aktywności | Ostatnia aktywność |
---|---|---|---|
Zakończony | 112 | 0 | Brak |
Załączniki
Brak załączników
Roczny program współpracy miasta Piły z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2026 rok.