Prezydent Miasta Piły zaprasza organizacje pozarządowe działające na rzecz miasta Piły i jego mieszkańców do włączenia się w prace nad Rocznym programem współpracy miasta Piły z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2023 rok. Przygotowano, do zapoznania się, wstępny katalog priorytetowych zadań publicznych, planowanych do realizacji w 2023 roku przez organizacje pozarządowe. 
 
Wstępny katalog priorytetowych zadań publicznych dostępny jest na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta Piły, na stronach www.konsultacjespoleczne.pila.pl i wwww.pila.pl w zakładce „Organizacje pozarządowe”.
 
Organizacje pozarządowe oraz uprawnione podmioty działające na rzecz miasta Piły i jego mieszkańców mogą zgłaszać do 31 sierpnia 2022 r. propozycje priorytetowych zadań publicznych do realizacji w ramach programu współpracy, z podaniem szacunkowych kosztów ich realizacji.
 
Zgłoszenie można przesłać na formularzu dostępnym na stronie www.konsultacjespoleczne.pila.pl poprzez:
- wypełnienie i wysłanie formularza elektronicznego bezpośrednio na stronie
lub
- pobranie formularza, wypełnienie i złożenie bezpośrednio w Urzędzie Miasta Piły, Plac Staszica 10, 64-920 Piła, Kancelaria Główna (pok. 7a) w godz. 7:30 - 15:30 / skrzynka podawcza przy wejściu głównym do budynku lub przesłanie pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miasta Piły, Wydział Rozwoju i Funduszy Europejskich, Plac Staszica 10, 64-920 Piła
 
PREZYDENT MIASTA PIŁY
 
/-/ dr inż. Piotr Głowski
 
Piła, 1 sierpnia 2022 r.
 
Załączniki:
 
 
 
Odsłony: 689

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem