Mieszkańcu Piły, przedstawicielu organizacji pozarządowej działającej na terenie naszego miasta lub innego podmiotu chcącego włączyć się w działania na rzecz rozwoju lokalnego i rozwoju instytucjonalnego Piły.

Miasto Piła bierze udział w Programie „Rozwój lokalny” współfinansowanym z funduszy norweskich i EOG na lata 2014 – 2021. Celem programu jest wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej poprzez podniesienie jakości życia dla wszystkich mieszkańców i użytkowników średnich i małych miast. Zgodnie z warunkami udziału w programie Piła przygotowuje dwa dokumenty strategiczne - Plan rozwoju lokalnego oraz Plan rozwoju instytucjonalnego, a także propozycję przedsięwzięć i działań, o których dofinansowanie będzie się ubiegać w październiku 2020 r.

Zachęcamy naszych mieszkańców, organizacje pozarządowe, instytucje publiczne i przedsiębiorców do włączenia się w przygotowanie pomysłów i koncepcji inwestycyjnych i nieinwestycyjnych, w ramach projektu miasta. Podczas wypełniania formularzy proszę o dopisywanie do projektów w rubryce tytuł jednej z kategorii:

  • Przedsiębiorcza Piła
  • Zielona Piła
  • Wspólna Piła (Kultura, Edukacja , Projekty Społeczne, Integracja, Tożsamość Lokalna)
  • Aktywna Piła

Wszystkie zgłoszone propozycje zostaną przeanalizowane pod względem włączenia w przygotowywany przez samorząd miasta projekt. Wybrane pomysły wejdą w skład wiązki przedsięwzięć, o których dofinansowanie z funduszy norweskich i EOG będzie się ubiegać miasto Piła.

Zgłaszając pomysł weź pod uwagę następujące zasady:

  1. Projekt powinien być realizowany przede wszystkim przez gminę Piłę lub jej jednostki organizacyjne i spółki komunalne, a Twoja organizacja (jeśli reprezentujesz jakąś instytucję) może, ale nie musi, być partnerem w tym projekcie.
  2. Projekt możesz zgłosić na formularzu, w którym prosimy o podanie kilku informacji na temat zgłaszanego pomysłu jak m.in. propozycja tytułu, wskazanie lokalizacji, jego opis
    i uzasadnienie, a także wskazanie, kto mógłby być ewentualnym partnerem w realizacji tego projektu.
  3. Pomysł na projekt należy złożyć w formie elektronicznej (skan/zdjęcie podpisanego formularza wraz z plikiem edytowalnym, najlepiej Word, w temacie wiadomości PRL - POMYSŁ NA PROJEKT) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w formie papierowej (wyłącznie dla osób, dla których złożenie w formie elektronicznej jest kłopotliwe) bezpośrednio w Urzędzie Miasta Piły – skrzynka podawcza przy wejściu głównym do budynku lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Urząd Miasta Piły, plac Staszica 10, 64-920 Piła.
  4. Na pomysły czekamy do dnia 17 sierpnia 2020 r.
Formularz do pobrania
Odsłony: 1065

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem