Głosowanie w ramach Pilskiego Budżetu Obywatelskiego zostało wydłużone do 21 lipca. Zarządzenie Prezydenta w tej sprawie zostało podjęte 30 czerwca. Tego samego dnia prezydent Piotr Głowski ogłosił nabór do Komisji Konsultacyjnej. Przyjmowanie  zgłoszeń do komisji potrwa do 10 lipca.

Zadaniem Komisji Konsultacyjnej powołanej Zarządzeniem nr 1046(211)17 będzie wpisanie do systemu elektronicznego – za pośrednictwem komputerów udostępnionych przez Urząd Miasta Piły - głosów oddanych za pośrednictwem kart papierowych. Propozycja powołania Komisji jest odpowiedzią na wnioski rad osiedli i wypełnieniem deklaracji ogłoszonych podsumowaniu ubiegłorocznych wyników konsultacji.

W celu zgłoszenia się do pracy w Komisji należy do 10 lipca br. dostarczyć zgłoszenie. Komisja będzie pracowała na posiedzeniach, których harmonogram zostanie ustalony podczas pierwszego spotkania Komisji. Udział w pracach Komisji jest bezpłatny.

Dotychczas internetowy system Pilskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2018 zarejestrował już ponad 20 tys. głosów. Głosy te zostały oddane przez 3700 osób.

Bartosz Mirowski

Do pobrania:
Zarządzenie - Komisja Konsultacyjna - pdf [9.9 kB]
Zarządzenie - Komisja Konsultacyjna - pdf [495.37 kB]
Zgłoszenie do Komisji - doc [24.5 kB]

Odsłony: 2110

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem