Na mocy zarządzenia nr 1018(183)17 Prezydenta Miasta Piły z dnia 6 czerwca 2017 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących planowanej budowy spalarni odpadów zwanej w raporcie oddziaływania na środowisko jako budowa Zakładu Produkcji Energii z OZE (Odnawialnych Źródeł Energii) w m. Śmiłowo, gm. Kaczory, rozpoczęły się konsultacje społeczne które potrwają do 30 czerwca b.r.

Celem konsultacji jest poinformowania mieszkańców miasta Piły o planowanej inwestycji oraz uzyskanie ich opinii na ten temat.

Konsultacje przeprowadzone zostaną za pomocą ankiet, które zawierają cztery pytania:
  1. Czy wie Pani / Pan o projektowanej kilkanaście kilometrów od Piły (w miejscowości Śmiłowo) spalarni odpadów?
  2. Czy była Pani / Pan informowani przez Starostę Pilskiego o prowadzonym postępowaniu w tej sprawie?
  3. Czy powinien powstać kolejny obiekt tego typu w okolicach Piły?
  4. Czy władze miasta Piły powinny podejmować kroki w celu niedopuszczenia do tej inwestycji?
Na każde z pytań uczestnicy konsultacji będą odpowiadać TAK lub NIE. Do głosowania uprawnieni są mieszkańcy Piły, którzy mają ukończone 16 lat oraz  wypełnią  formularz (załącznik nr 2 do zarządzenia), jaki można pobrać w Urzędzie Miasta w Biurze Obsługi Klienta lub przez strony internetowe www.pila.pl; www.konsultacjespoleczne.pila.pl

Ankiety można przekazać z wykorzystaniem portalu www.konsultacjespoleczne.pila.pl, pocztą tradycyjną na adres Urząd Miasta Piły, Biuro Prezydenta, Plac Staszica 10, 64 – 920 Piła lub osobiście do Kancelarii Głównej Urzędu Miasta Piły.


Pliki do pobrania:
Odsłony: 2099

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem