W  dniu 17 listopada 2016 roku w godzinach popołudniowych odbyło się otwarte spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu uchwały Rady Miasta Piły w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie miasta Piły. Omówiono wyniki diagnozy będącej podstawą wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji, a także kolejne etapy prac. Prowadzona była dyskusja o zasadach i formalnych możliwościach wyznaczenia obszaru rewitalizacji oraz dostępnych dla samorządu instrumentach prawnych zapewniających skuteczność prowadzenia rewitalizacji. Zebrano uwagi i opinie dotyczące konsultowanego dokumentu.  Wyznaczenie obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie miasta Piły jest pierwszym etapem prac, koniecznym do opracowania Gminnego programu rewitalizacji dla miasta Piły.

"

"

Konsultacje trwają od 20 października 2016 r. do 18 listopada 2016 r. Jeszcze dzisiaj można zgłosić uwagi i wrazić swoją opinię.  Zapoznaj się z tematem i projektem konsultowanej uchwały. Szczegóły na www.pila.pl w zakładce "Rewitalizacja" oraz na www.konsultacjespoleczne.pila.pl

Projekt pn. "Opracowanie gminnego programu rewitalizacji dla miasta Piły" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.
Odsłony: 937

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem